VI Forum Liderów Farmacji

Valorco na VI Forum Liderów Farmacji

Krzysztof Jeżowski z Valorco poprowadzi warsztat poświęcony praktycznym aspektom zarządzania kategorią produktową w aptekach w ramach VI Forum Liderów Farmacji. Tematem przewodnim tegorocznego Forum jest "Nowoczesny Trade Marketing". Forum odbędzie się 16 maja 2019 r. w Hotel Airport Okęcie w Warszawie.

Temat warsztatu prowadzonego przez Krzysztofa Jeżowskiego: OPTYMALIZACJA ASORTYMENTU: WYŻSZA MARŻA, MNIEJSZE ZAPASY.

Szczegółowe zagadnienia:

- Dlaczego szeroki asortyment niekoniecznie oznacza większe zyski.

- Jakimi kryteriami kierować się przy doborze optymalnego asortymentu apteki.

- Jakie są podstawowe zasady grupowania oferowanych produktów w przemyślane kategorie.

- Jakie konkretne korzyści finansowe przynosi stosowanie zarządzania kategorią produktową.

- W jaki sposób skutecznie wdrożyć zarządzanie kategorią produktową.

Organizatorem Forum jest firma Business Point. 

Nasz nowy produkt: pulpity managerskie

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o cykliczne raporty zarządcze w formie pulpitów managerskich. Nasz produkt to graficzne, interaktywne narzędzie, pozwalające w przejrzysty sposób analizować i porównywać wyniki osiągane np. przez różne sklepy sieci detalicznej lub przez poszczególnych pracowników danego sklepu (kliknięcie na danego pracownika wyróżnia go automatycznie na wszystkich wykresach). 

Pulpity managerskie budujemy pod indywidualne potrzeby klienta, które staramy się dokładnie poznać i zrozumieć, zanim przystąpimy do budowy narzędzia przeznaczonego właśnie dla niego. W ten sposób każdy użytkownik pulpitu (czyli manager firmy, działu lub innej jednostki) otrzymuje regularną informację co do parametrów i wskaźników, które są istotne dla jego obszaru kompetencji i odpowiedzialności.

Pulpity są umiejscowione na naszym serwerze i dostępne dla klienta online po zalogowaniu (przez bezpieczne szyfrowane łącze) na jego komputerze, telefonie lub tablecie. Dzięki temu manager lub właściciel firmy może mieć dostęp do aktualnych raportów z wynikami osiąganymi przez jego firmę lub dział o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. 

Funkcjonalności takie, jak system przydzielania uprawnień dostępowych do raportów określonym użytkownikom czy powiadomienia o aktualizacji danych pulpitu lub o nowym raporcie są oczywiście standardem.