Zwiększanie rentowności aptek / sieci detalicznych


Nieprzypadkowo średni obrót apteki w dużej sieci jest znacznie wyższy od średniego obrotu w małych sieciach i aptekach indywidualnych. W dużym stopniu wynika to z faktu, iż duże sieci stosują profesjonalne metody zarządzania sprzedażą detaliczną, takie jak zarządzanie kategorią produktową czy zaawansowane analizy i raportowanie osiąganych wyników, pozwalające na spojrzenie na działalność apteki w wielu różnych przekrojach i w ten sposób dostrzeżenie niewidocznych na pierwszy rzut oka możliwości poprawy wyników finansowych.

Niewielkie podmioty przy swojej skali działalności nie mogą sobie pozwolić na zatrudnienie profesjonalnych managerów albo wysokiej klasy specjalistów, którzy wdrożyliby tego rodzaju rozwiązania. Dlatego wychodząc naprzeciw, zapewniamy im dostęp do równie profesjonalnych narzędzi w formie usługi zewnętrznej, dostępnej finansowo nawet dla indywidualnych aptek.

Oferujemy rozwiązania, których zastosowanie przekłada się na osiągnięcie przez klienta konkretnych korzyści finansowych.